Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Muhasebe Meslek Elemanı

Muğla İli Bodrum ilçesi Yalı Mahallesi Küçüksarnıç Mevkiinde bulunan kırma eleme taş ocağımızda çalıştırılmak üzere bay bayan muhasebeci aranmaktadır. İş Yerimiz Taş Ocağıdır. ? Alıcılar ve Satıcılar carilerinin tutulması, ? Akaryakıt ve agrega stokların kontrolü, ? Personel özlük dosyalarının usulüne uygun ikmali , ? Puantaj kayıtlarının tutulması, ? İşletme idari ve teknik ihtiyaçlarının satın alınması ikmali, ? Her ay sonu işletmenin , gelir gider ve kar-zarar rakamlarının çıkarılması, ? Şirketin vergi , SGK, Belediye vs. kamu idareleri ile olan ilişkilerinin takibi, ? Ürünlerin pazarlanmasında müşteri ilişkilerinin, tahsilatın takibi, vs. ? Kamu ihalelerine iştirak halinde ihale dosyalarının hazırlanması, ? İşyeri idare amirliği görevinin üstlenilmesi, ? Şirketin gelen giden tüm yazışmalarının ve kıymetli evraklarının arşivlenmesi, ? Firmanın web sayfasının hazırlanması ve güncellenmesi işlerinin takibi

Sosyal Olanaklar: YEMEK.KONAKLAMABu işgücü istemi, İŞKUR'un MUĞLA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

Başvuru Bilgileri

Başvuru Bilgilerini görebilmek için üye girişi yapmalısınız
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Bodrum - MuğlaTR
Pozisyon
: Muhasebe Elemanı
Sektör
:
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 5 yıl
Kaynak
: İşkur

Etiketler

Bodrum Muhasebe Elemanı iş ilanı

TEKNO MİN MİNERAL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Bodrum şehrinde ikamet edebilecek en az 5 yıl tecrübeli Muhasebe Elemanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara