Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Müşteri Temsilcisi ( Afyon -Uşak - Banaz )

Tempo Çağrı Merkezi ve İş Süreçleri Tempo Çağrı Merkezi ve İş Süreçleri

GENEL NİTELİKLER Mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler, mutlu hissedarlar vizyonu ile hedeflerine koşan Tempo Çağrı Merkezi, 2001 yılından beri yaklaşık 3200 kişilik ekibi ile çağrı merkezi/tele satış sektöründe yenilikçi yaklaşımlarla fark yaratmakta ve ülke ekonomisine yön veren firmalara çağrı merkezi destekli bütünleşik çözümler sunmaktadır.
 
 
Afyon lokasyonunda, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına ait Outbound / dış arama veya satış projelerinde “Müşteri Temsilcisi” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Bu pozisyonda göreve başlayacak olan kişiler, çalışma süreleri boyunca Tempo bünyesinde açılacak yeni kariyer fırsatlarına başvurma imkanına sahip olacaktır.
 

- En az lise mezunu,
- Gündüz vardiyalarında esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 
- MS Office kullanımına hakim, 
- Takım çalışmasını seven, 
- Diksiyonu düzgün, 
- İletişim yeteneği güçlü, 
- İkna kabiliyeti yüksek, 
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 1 yıl tecilli olan, İŞ TANIMI - Kampanyalar, ürün ve hizmetler ile ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak,
- Satış hedefleri doğrultusunda, projelerde yer alan ürünlerin telefonla satışını gerçekleştirmek.
Tarih
: 11 ay önce
Şehir
: Banaz - UşakTR
Pozisyon
: Müşteri Temsilcisi
Sektör
: Bilişim, Hizmet
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Banaz Müşteri Temsilcisi iş ilanı

Hizmet Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Tempo Çağrı Merkezi ve İş Süreçleri firması için Tam Zamanlı çalışacak İlköğretim veya Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu Banaz şehrinde ikamet edebilecek Müşteri Temsilcisi aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara