Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Santralist

Titanic Hotels Titanic Hotels

GENEL NİTELİKLER

TITANIC HOTELS ismi 2003 yılında grubun ilk resort oteli, Antalya Türkiye’deki gemi konseptli, 5 yıldızlı ve 653 odalı Titanic Beach Lara’nın açılması ile birlikte gündeme oturmuştur. Grubun otelcilik hikayesi 1998 yılında başlamıştır. İstanbul, Türkiye’de 1998 yılında 45 odalı bir otel ile başlayan turizm yatırımları 2000 yılında yine İstanbul’da 100 odalı yeni bir otel ile devam etmiştir.
Türkiye’nin ilk konsept otellerinden olan Titanic Beach Lara’nın hizmet sektöründe gurur verici bir başarı göstermesiyle birlikte gruba ait tüm oteller TITANIC HOTELS markası altında toplanmıştır.
Türkiye’de doğan ve dünya çapında önemli bir marka haline gelen TITANIC HOTELS Türkiye ekonomisine katkı sağlamakta ve işletmeleri ile önemli bir istihdam yaratmaktadır.
AYG Grubun en yeni yatırımı, Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te yer alan, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum.

İstanbul Bakırköy'de  hizmet veren Titanic  Hotels zincir oteli Titanic Port Otel Bakırköy bünyesinde görev alacak  'Santralist'  takım arkadaşı arıyoruz.

Gerekli Nitelikler:

  • Tercihen Otelcilik sektöründe tecrübesi olan,
  • Üniversitelerin ilgili turizm otelcilik bölümlerinden mezun,
  • Turizm alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
  • Etkin iletişim kurabilme ve problem çözme becerilerine sahip,
  •  İyi derecede ingilizce bilen,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Bayan.
Tarih
: 9 ay önce
Şehir
: Bakırköy - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Santral Operatörü
Sektör
: Turizm
Seviye
: Uzman Yardımcısı
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 1 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Bakırköy Santral Operatörü iş ilanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren Titanic Hotels firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu Bakırköy şehrinde ikamet edebilecek en az 1 yıl tecrübeli Santral Operatörü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara