Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Şoför

halı yıkama firmamızda çalışmak üzere servis şoförü alınacaktır,
halı toplama ve dağıtımı yapabilecek,adres bilgisi olan tercihen daha önce tüp su dağıtımı yada paketçilik gibi adres bulma konusunda tecrübe sağlayacak işlerde çalışmış olan,giyimine konuşmasına tavırlarına dikkat eden ve gerçekten işe ihtiyacı olup çalışmak isteyen eleman alınacaktır.yaz kış devamlı çalışacak askerlik problemi olmayan arkadaşlar iletişime geçsin lütfen,öğrenci arkadaşlar aramasın geçici çalıştıkları için kabul edilmiyecektir.
aralık ayından haziran ayına kadar maaş 1400 tl + yemek olarak geçerlidir
haziran ayından itibaren maaş 1500 tl + yemek + ssk + zimmete servis aracı verilecektir.
bu süreçte hem iş tecrübesi tam anlamıyla oluşacaktır hemde karşılıklı güven oturacaktır,yine çalışma yoğunluğuna göre gerekli hallerde mesai de uygulanacaktır.
başvuruların telefon numarasından yapılması rica olunur,burdan atılan mailler değerlendirilmicektir,ve başvuru yapacak arkadaşların çanakkale ikameti zorunludur lütfen şehir dışından başvuru yapmayın.başvurularınızı öğleden sonra 2-den sonra akşam geç saatlere kadar yapabilirsiniz.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: ÇanakkaleTR
Pozisyon
: Şoför/Sürücü
Sektör
: Hizmet
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Cinsiyet
: Sadece Erkek
Kaynak
: Elemanonline.com.tr

Etiketler

Çanakkale Şoför/Sürücü iş ilanı

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Truva Halı Ve Koltuk Yıkama Fabrikası firması için Tam Zamanlı çalışacak Çanakkale şehrinde ikamet edebilecek bay Şoför/Sürücü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara