Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Gayrimenkul Danışmanı

Worldwide Gayrimenkul Worldwide Gayrimenkul


Gayrimenkul Sektöründe hizmet vermekte olan ''Worldwide Gayrimenkul'' Başakşehir / İstanbul'daki firmamıza Hedefleri Olan EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
ÇALIŞMA SEÇENEKLERİ:
Maaş TL+ Satış ve Kiralamalardan %10 Primin + Yemek + iletişim ücretleri (Telefon faturası + şirket telefonu + İnternet ilan ücretleri vs).
Satış ve Kiralamalardan %40 Pirim + Yemek + iletişim ücretleri (Telefon faturası + şirket telefonu + İnternet ilan ücretleri vs)
Eğitimler: Sektörde tecrübesiz olsanız dahi, brokerınız, eğitim koçunuz ve çalışma arkadaşlarınızla günün her anında teorik ve pratik bir şekilde hem sahada hem ofis ortamınızda sürekli eğitim içersindesinizdir.
Müşteri Portföyü : Danışmanlar brokerin, ofisin ve çalışma arkadaşlarının müşteri ve portföy datasına sınırsız erişime sahiptir. Ekibe yeni katılacak olan danışmanın müşteri talebi ve portföyü olmasa dahi bu sayede sektöre sorun yaşamadan hızlı bir giriş yapabilir.
Worldwide Gayrimenkul; Teknolojik anlamda ve sektörsel bazda yeni fikirlere, ihtiyaç duyulan ekipmanlara ve yeniliklere açıktır. Danışman ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak yenilenir ve gelişim gösterir.
Worldwide Gayrimenkul Sektördeki 10 yıllık tecrübesiyle sizlere zamanı ve performansınızı en verimli şekilde kullanmanız da ve iş gücünüzü başarıya dönüştürmenizde tüm desteği sağlar.
--
En az Lise, Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip,
MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen,
Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,
Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
20- 35 yaşları arasında,
Bay ya da Bayan,
Başakşehir'e ulaşım sorunu yaşamayacak adayların başvurularını bekliyoruz.
Tarih
: 4 ay önce
Şehir
: Başakşehir - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Gayrimenkul Danışmanı
Sektör
: Gayrimenkul
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: İsbul.net

Etiketler

Başakşehir Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Worldwide Gayrimenkul firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Başakşehir şehrinde ikamet edebilecek Gayrimenkul Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara