Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Ambalaj Bakım Mühendisi

YILDIZ HOLDİNG AŞ

İş Tanımı Türkiye’nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından  Yıldız HoldingKaraman'da  faaliyet göstermekte olan Biskot Bisküvi A.Ş. tesislerinde görevlendirmek üzere Ambalaj Bakım  Mühendisi  aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

*Ünitelerdeki bakım-onarım faaliyetlerinin standartlara uygun olarak yürütülmesi ve
planlı bakım uygulamaları ile makinelerin verimli çalışmasının sağlanması, *Yeni projelerde ekipman ve makinelerin yerleşim, montaj ve devreye alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi, *Bakım ihtiyacını ve maliyetini azaltacak iyileştirme çalışmalarının yapılması, *Sorumlu olduğu işgücünün yönetilmesi.
Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Üretim tesislerinde bakım alanında 1- 2 yıl deneyimli,  *MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP PM modulünü kullanabilen,  *Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, *Karaman'da ikamet eden/edebilecek.
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: KaramanTR
Pozisyon
: Ambalaj Mühendisi
Sektör
: Ticaret
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

Karaman Ambalaj Mühendisi iş ilanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren YILDIZ HOLDİNG AŞ firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans veya Lisans mezunu Karaman şehrinde ikamet edebilecek Ambalaj Mühendisi aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara